Harlan Coben — amerykański pisarz znakomitych kryminałów

Harlan Coben — amerykański pisarz znakomitych kryminałów

Harlan Coben to znakomity, współczesny pisarz słynący z dobrych kryminałów, thrillerów i sensacji. Jego książki to prawdziwe bogactwo zdarzeń pełnych dynamicznych zwrotów akcji oraz zaskakujących zakończeń. Jeśli zatem uwielbiasz ten gatunek, a przy tym nie stronisz od dobrego sarkazmu i humoru, to warto sięgnąć po książki tego autora.

Które książki Harlana Cobena warto przeczytać?

Harlan Coben od lat kojarzony jest z najpoczytniejszymi książkami z gatunku sensacji, kryminału oraz thrillerów. Dorobek amerykańskiego pisarza zawiera w sobie wiele ciekawych pozycji, z których część doczekała się nawet ekranizacji.

Pisarz swoim talentem po raz pierwszy zadebiutował w 1990 roku, wydając „Mistyfikację” cieszącą się po dziś dzień popularnością. Jest to sensacyjna powieść opowiadająca o pięknej, młodej i odnoszącej sukcesy parze bogaczy, których miłosną sielankę przerywa śmiertelny wypadek. Tragiczny finał miesiąca miodowego przeradza się w koszmar, w którym bohaterce trudno jest uznać ukochanego za zmarłego. Czy David rzeczywiście zginął w wypadku? A może popełnił samobójstwo lub został zamordowany? Prawda okazuje się zaskakująca, a powieść niezwykle wciągająca.

Równie znaną i ciekawą książką Harlana Cobena są również książki:

  • „W głębi lasu” – o dwójce zakochanych, którzy stają się świadkami krwawego morderstwa (powieść zekranizowana);
  • „Bez skrupułów” – opowiadająca o osobistym dramacie miłosnym młodego bogacza wchodzącego na szczyt kariery;
  • „Nie mów nikomu” – o wewnętrznym horrorze lekarza, który stracił żonę, a w noc rocznicy jej śmierci przeżywa mrożące wydarzenia, które zmieniają spojrzenie na przeszłość;
  • czy „Niewinny” – o historii mężczyzny, który przypadkiem zabił innego człowieka i usiłuje otrząsnąć się po tym wydarzeniu — niestety historia ponownie zatacza koło i stawia bohatera w trudniejszej i wymagającej wielkiego opanowania sytuacji.

Warto również sięgnąć po inne książki tego autora.

Gdzie kupić tanio kryminały Harlana Cobena?

Szukając tanich książek autorstwa Harlana Cobena warto zajrzeć na stronę Skupszop.pl. Portal oferuje dzieła autora nawet w cenie kilku złotych. Niska cena wynika z faktu, że mamy do wyboru m.in. używane książki, w bardzo dobrym (zweryfikowanym) stanie. Na stronie nie brakuje przy tym nowych i dotychczas nieużywanych przez nikogo pozycji.

Na Skupszop.pl znajdziesz ponad 120 produktów powiązanych z Harlanem Cobenem w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeśli zatem jesteś miłośnikiem takiego gatunku lub tego pisarza, to koniecznie odwiedź wspomniany portal. Możesz tu przy okazji sprzedać niepotrzebne Ci już książki i tym samym znaleźć więcej miejsca dla nowych.

Dodaj komentarz