Jaki parasol do sesji ślubnej?

Jaki parasol do sesji ślubnej?

Chociaż panna młoda ma na głowie przede wszystkim sprawę wyboru sukienki na ślub, zorganizowania sali na wesele i zaproszenia gości, to jednak jest w kobietach jakaś naturalna zdolność do ogarnięcia tysiąca różnych rzeczy. Z tego powodu, planowaniu kobiet, nie umkną nawet szczegóły związane z sesją przed lub poślubną! Jednym z często pojawiających się elementów na zdjęciach jest przezroczysty parasol W tym tekście podpowiadamy jaki  model wybrać, by pamiątka w postaci fotografii, była po prostu doskonała!

Przezroczysty parasol to popularny element sesji ślubnych

“Popularny” nie oznacza wcale tego samego, co “standardowy” i “zwykły”. Przezroczysty parasol stał się częstym elementem sesji ślubnych, ponieważ doskonale pasuje do tworzenia eleganckiej, subtelnej i ciekawej estetycznie aury. Od wielu lat pełni więc przede wszystkim rolę atrakcyjnego przedmiotu, choć oczywiście jest też niezbędnikiem w czasie opadów atmosferycznych. Żadna z kobiet nie chciałaby, żeby godziny poświęcone na przygotowaniu makijażu i układaniu fryzury, były stracone wskutek nagłej zmiany pogody. A o to w Polsce wcale nie trudno!

 

Przezroczyste parasole są modne, a dzięki różnorodności projektów, każda sesja będzie inna. Klasyczny przezroczysty parasol sprawdzi się u pary, która chce postawić na minimalizm i zaakcentowanie w kadrze zupełnie innych części – np. wyjątkowego ubioru. Parasole z falbaną lub wzorami pasują do nieco bardziej zwariowanych związków i pomysłów na kolorowe, może bardziej bajeczne zdjęcia. W sklepie internetowym Delcaso oferujemy parasole przezroczyste, które stanowią oryginalny i dobry jakościowo gadżet. Chociaż przezroczyste, to jednak wielobarwne – wzory na górze przyciągają uwagę, a solidność wykonania sprawia, że parasol jest wytrzymały.

Parasol ślubny? Czy da się na tym zaoszczędzić?

Może wydawać się, że markowy parasol za 100-200 złotych to zbyt wysoki koszt – zwłaszcza wtedy, jeśli w supermarkecie znajdziemy przezroczysty parasol za 10 złotych. Podczas planowania ślubu i sesji ślubnej para młoda dysponuje zwykle większym budżetem, co nie oznacza to jednak, że nie myśli się wtedy o oszczędnościach.  Na zakup elementów potrzebnych do sesji ślubnej warto natomiast spojrzeć praktycznie i perspektywicznie. Markowy parasol jest wykonany solidnie, co oznacza, że nie złamie się na wietrze. Nie zawiedzie nas też nagle mechanizm otwierania i zamykania parasola. Dobry, przezroczysty parasol można wykorzystać także podczas samego ślubu (jeśli warunki pogodowe zmuszą do sięgnięcia po to akcesorium) i stosować na co dzień, w późniejszych latach. Wzory projektowane przez znanych producentów – np. parasole Doppler – różnią się zresztą od typowych, powielanych parasoli z osiedlowego sklepu.  Na korzyść markowych parasoli przemawia więc również kwestia estetyczna – priorytetowa podczas zdjęć i ślubu.

 

Przezroczyste parasole zaufanej produkcji spełnią swoją funkcję i jednocześnie pomogą uniknąć rodzinnego faux pas. W końcu złośliwość rzeczy martwych nie zna dobrych manier nawet podczas wydarzeń takich jak ślub i sesja zdjęciowa.

Dodaj komentarz