Dieta pudełkowa, czyli gotowe posiłki też mogą być smaczne

Dieta pudełkowa, czyli gotowe posiłki też mogą być smaczne

Gotowe posiłki możemy kojarzyć z gotowymi daniami z supermarketu, które po odgrzaniu są często ledwo jadalne, a catering dietetyczny, z pozbawionym smaku jedzeniem ze szpitala. Te negatywne skojarzenia nie mają jednak nic wspólnego z cieszącą się coraz większą popularnością nowatorską formą żywienia, jaką jest dieta pudełkowa. W jej przypadku gotowe posiłki, które wymagają jedyne odgrzania (lub nawet nie trzeba ich odgrzewać, w zależności od tego, jakim są rodzajem jedzenia), mogą być zarówno zdrowe, jak i po prostu dobre, dzięki czemu będziemy jeść je z przyjemnością.

Posiłki o jakości restauracyjnej dostarczane prosto do Twoich drzwi

Profesjonalna dieta pudełkowa Radom to dobra propozycja szczególnie dla tych osób, które nie mają czasu lub chęci na gotowanie, a chciałyby jeść regularnie i smacznie. Catering dietetyczny polega na dostarczaniu gotowych posiłków w wygodnych pudełkach – może to być 5 posiłków dziennie, 3 posiłki dziennie lub jedynie sam obiad. Możliwe jest otrzymywanie posiłków również na weekend, ale mamy też możliwość zamawiać je tylko na dni robocze, co jest użyteczne, jeśli w weekend wolimy zjeść w restauracji, u rodziny czy przygotować posiłek samodzielnie.

Posiłki w diecie pudełkowej nie są mrożonymi “gotowcami”, a daniami o jakości restauracyjnej. Menu opracowywane jest z myślą o wartościach odżywczych, a także smaku. Jest bardzo istotne, aby posiłki były różnorodne i nie powtarzały się, dzięki czemu dieta nie będzie się nudzić, a przeciwnie, będzie często pozytywnie zaskakiwać. W jadłospisie znajdziemy zarówno takie klasyki, jak sałatki czy zupy, jak i bardziej wymyślne i nietypowe posiłki, które moglibyśmy spotkać w restauracji.

Dobierz posiłki do swoich preferencji

Osoby bardziej wybredne mogą się obawiać, że części dostarczonych im posiłków po prostu nie będą w stanie zjeść, ponieważ będą one zawierały nielubiane przez nich składniki. Na szczęście jest bardzo proste rozwiązanie tego problemu. Dobry catering dietetyczny publikuje swoje menu ze sporym wyprzedzeniem, a także daje możliwość dostosowania posiłków do swoich preferencji poprzez wybranie interesującej nas pozycji z długiej, liczącej kilkanaście lub kilkadziesiąt pozycji listy.

Z pewnością nawet najbardziej wybredne osoby będą w stanie znaleźć coś, co zjedzą ze smakiem, na tak długiej i różnorodnej liście. Dodatkowo, poza standardową dietą cateringi dietetyczne oferują także specjalne diety, na przykład dietę wegańską, gdzie, jak łatwo można się domyślić, nie uświadczymy mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego.

Dodaj komentarz