Najnowszy hit pierścionki z koralików

Najnowszy hit pierścionki z koralików

Historia lubi się powtarzać, a moda tym bardziej. Tym razem koło w modowym obiegu zatoczyły pierścionki z koralików. Jednak nie takie, które samodzielnie robiliśmy w przedszkolu, za to estetyczne, stylowe i jednocześnie bardzo proste. Skąd się wzięła moda na pierścionki z koralików? Najnowszy hit z całą pewnością ma przewagę ze względu na swój subtelny wygląd, ale także oryginalność. Zobacz, jak nosić pierścionki z koralików, i na które modele warto zwrócić uwagę. 

Elastyczny pierścionek na każdą okazję 

Przede wszystkim musimy wiedzieć, że koralikowe pierścionki wykonane są na elastycznej gumce. I tak, od razu odpowiadamy, że jest trwała. Nie zrywa się przy pierwszym lżejszym pociągnięciu. Nawet przy mocniejszym. Gumka jest za to dużą zaletą. Dzięki temu rozwiązaniu pierścionek możemy nosić na różnych palcach, bez obawy, że będzie za duży lub za mały. 

Pierścionki z koralików to rozwiązanie na każdą okazję. Są subtelne i delikatne, jednocześnie idealnie uzupełniają stylizację. Koralikowe pierścionki możemy nosić na co dzień, a także od wyjścia. Biżuteria tego typu świetnie komponuje się ze stylizacjami luźnymi, codziennymi, ale jednocześnie bardzo dobrze wygląda w towarzystwie wieczorowej sukienki, czy garniturowego kompletu. Jeśli więc do tej pory z pierścionkami nie było Ci po drodze, a chcesz urozmaicić swoje stylizacje, to postaw na pierścionki z koralików

Jak dopasować pierścionki z koralików? 

Koralikowe pierścionki wykonane są różnego rodzaju materiałów. Najpopularniejsze modele powstają z kamieni naturalnych, nierzadko występujące w towarzystwie pereł. Perły bardzo lubią się także z kolorami. Taka kompozycja przywodzi na myśl beztroskie lato. Jest to więc świetna propozycja do delikatnych sukienek oraz szortów. Hitem są także jednokolorowe pierścionki, które nie rzucają się w oczy, ale delikatnie uzupełniają stylizację. Taki dodatek możesz założyć na przykład do pracy, czy eleganckie wyjście. 

Popularnym modelem są także koralikowe pierścionki z dodatkiem zawieszek, na przykład w kształcie gwiazdki, czy serduszka. Koralikowe pierścionki są niezwykle romantyczne i zmysłowe. Choć subtelne nadają stylizacji wyjątkowego charakteru. Szukasz inspiracji? Zobacz pierścionki z koralików od Selfie Store. Każdy model wykonany jest z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Możesz postawić zarówno na subtelne modele, jak i bardziej kolorowe. Tam każdy znajdzie idealny pierścionek dla siebie. 

Dodaj komentarz