Czy opłaca się zamawiać paczki z USA do Polski?

Czy opłaca się zamawiać paczki z USA do Polski?

Jeszcze całkiem niedawno zakupy w amerykańskich sklepach były jedynie marzeniem, a ceny przesyłek z USA cechowały się kosmicznie wysokimi kwotami. Dziś to już jedynie wspomnienie i każdy z nas ma łatwy, tani oraz nieograniczony dostęp do zakupów z USA. Wielu z nas zastanawia się również, czy zamawianie paczek z USA do Polski jest opłacalne i czy koszt przesyłki nie będzie przewyższał kosztu zamówionego towaru. Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – tak, jest to opłacalne, a koszty przesyłek zostały zredukowane do minimum. Dużym udogodnieniem jest również krótki czas oczekiwania na daną przesyłkę. Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej na ten temat, serdecznie zapraszamy do lektury.

Każda paczka z USA do Polski to bardzo duże spektrum możliwości. Współcześnie nie ma żadnych ograniczeń, a zamawiać można dosłownie wszystko: od ubrań, przez kosmetyki, elektronikę po zagraniczną żywność. Współczesne sieci kurierskie oraz systemy magazynów pozwalają również na szybkie, sprawne oraz tanie dostarczenie każdego z zamówień. Sprawdź dlaczego warto zamawiać paczki z USA, czym wyróżniają się zamówione tam towary, co jest aktualnie w zasięgu twojej ręki oraz jak zrobić to w opłacalny sposób.

Dlaczego warto zamawiać paczki z USA?

Odpowiedzieć na to pytanie można na wiele sposobów, ale najważniejszą rzeczą jest jednak unikatowość towarów. Amerykańskie sklepy posiadają w ofercie wiele atrakcyjnych towarów, których nie znajdzie się u nas. Dodatkowo, niektóre z nich – szczególnie elektronika oraz kosmetyki od znanych producentów są dostępne w znacznie niższych cenach, a ich jakość zauważalnie przewyższa to co dostępne jest u nas w kraju. Czasami koszt zamówienia paczki plus koszt produktu jest znacznie niższy niż zakup danej rzeczy u nas w Polsce. Szczególnie tyczy się to produktów od amerykańskich producentów – ubrania, obuwie, kosmetyki i urządzenia elektroniczne. Dodatkowo, w dzisiejszych czasach czas oczekiwania na paczkę ze Stanów Zjednoczonych znacznie skrócił się, a wszelkie koszta zostały zredukowane do minimum. Można również powiedzieć, że wszelkie amerykańskie wyprzedaże znajdują się teraz w zasięgu naszej ręki i grzechem byłoby z nich nie skorzystać.

Oryginalne produkty i niskie ceny

Tak ja już zostało wcześniej wspomniane, na rynku amerykańskim bardzo łatwo dostępne są wszelkie marki luksusowe, a do tego ich ceny są znacznie niższe od tych u nas w kraju. Jeśli marzysz o markowym ubraniu, elektronice z jabłkiem, czy zapachu od światowej sławy projektanta, nie warto zwlekać z ich zamówieniem.

Produkty z USA w zasięgu twojej ręki

Wszystkie produkty, które znajdziesz w amerykańskich – i nie tylko – sklepach internetowych znajdują się w zasięgu twojej ręki, a ich zamówienie nie należy ani do skomplikowanych, ani do nad wyraz kosztownych. Wystarczy, że zrobisz zakupy w tradycyjny sposób, a w adresie wpiszesz adres jednego z naszych magazynów, następnie my zajmiemy się dostarczeniem paczki pod wskazany adres.

Dodaj komentarz