Pomysły na oryginalne i funkcjonalne gadżety reklamowe

Pomysły na oryginalne i funkcjonalne gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe to forma reklamy, która mimo rozwoju marketingu internetowego dalej może przynieść firmie duże korzyści. Ich głównym celem jest zwiększenie rozpoznawalności marki, a także świadomości o jej istnieniu w głowach klientów i kontrahentów. Aby jednak inwestycja w gadżety reklamowe była jak najbardziej opłacalna konieczny jest ich trafiony wybór. Ciekawe, ale także funkcjonalne gadżety reklamowe Warszawa będą używane przez ich posiadaczy na co dzień. Oto kilka ciekawych pomysłów na to, jakie upominki możesz podarować swoim stałym i przyszłym klientom.

Nośnik pamięci z logo firmy

Nośnik pamięci, czyli potocznie zwany pendrive, to urządzenie, które przyda się praktycznie każdemu. Można na nim przechowywać zdjęcia, prezentacje, piosenki i różnego rodzaju pliki z dokumentami. Pendrive to gadżet, który zawsze warto jest mieć pod ręką. Dlatego dobrym pomysłem jest wręczanie go, jako upominku np. podczas spotkań biznesowych, na targach czy jako gratis do zakupów. Z racji tego, że nośniki pamięci nie należą do najdroższych, inwestycja w nie nie nadszarpnie znacząco firmowego budżetu.

Pojemność nośnika pamięci nie musi być za duża. Warto jednak zadbać o to, aby można było na nim przechować choć trochę rzeczy. Obecnie nośniki pamięci występują w wielu kolorach, a nawet kształtach. Wystarczy, że wybierzesz model, który choć trochę nawiązuje do identyfikacji wizualnej Twojej marki i zlecisz umieszczenie na nim loga lub sloganu. Taki gadżet reklamowy z pewnością zostanie zauważony i mile zapamiętany.

Materiałowa torba z ciekawą grafiką

W czasach, gdy wiele osób stara się zmniejszyć częstotliwość używania plastiku podczas codziennych czynności takich jak np. zakupy torba bawełniana jako gadżet reklamowy to naprawdę dobry pomysł. Podobnie jak nośnik pamięci nie kosztuje ona zbyt wiele, a może być bardzo często używana przez osoby, które otrzymają taki prezent. Na torbie może pojawić się logo Twojej firmy lub też spersonalizowana ilustracja nawiązująca do działalności, jaką prowadzisz. Można powiedzieć, że osoby, które będą ją używać, będą chodzącą reklamą Twojego przedsiębiorstwa.

Kubek termiczny

Kubek termiczny to gadżet, który przydaje się szczególnie zimą, gdy chcemy, aby nasza kawa lub herbata na dłużej pozostała ciepła podczas podróży. To kolejny funkcjonalny gadżet reklamowy, który możesz wręczać w okresie jesienno-zimowym swoim klientom, ale także pracownikom. Jest to rzecz, której nigdy dość w wyposażeniu kuchni – tym bardziej, jeśli będzie estetycznie wykonana. Z takiego gadżetu chętnie będą korzystać zarówno dorośli, jak i dzieci niezależnie od swoich upodobań.

Dodaj komentarz