Trendy mody w psich obrożach

Trendy mody w psich obrożach

Wytwórcy dodatków dla piesków prześcigają się w projektowaniu obroży które oprócz swoich standardowych zastosowań mogą spełniać jeszcze parę innych. Ostatnio stają się bardzo modne obroże odblaskowe.

Najczęściej kupowane przez właścicieli psów są obroże z różnego rodzaju cyrkoniami lub przywieszkami. Królują w nich obroże z imieniem psa lub przyozdobione kostkami. Taka obroża dla psa z imieniem to koszt rzędu kilkudziesięciu złotych i uzależniony jest przede wszystkim z jakiego tworzywa została wyprodukowana cała obroża.

Dobrym rozwiązaniem jakie ostatnio proponują nam producenci obroży są różnego rodzaju przywieszki lub nieśmiertelniki. To dobre rozwiązanie jeżeli mamy niepokornego psa i lubi nam po wielokroć zwiewać bowiem nieśmiertelnik zawiera niezbędne dane o pochodzeniu pupila oraz telefon do jego właściciela. Cena takiego nieśmiertelnika jest niewygórowana ale za to mamy pewność że uczciwy znalazca naszego pieska zaraz nam go zwróci.

Pies od zawsze towarzyszył człowiekowi na polowaniach oraz zawsze czuwał nad domostwem. Dzisiaj jednak jego status znacznie się zmieniło. Obecnie każdy z nas traktuje swojego czworonoga jako przyjaciela i poświęca mu bardzo dużo czasu. Zmieniła się również mentalność ludzka bowiem powoli pies staje się substytutem dziecka. Właściciele psów nabywają im coraz to droższe akcesoria oraz karmy.

Obecnie czworonogowi nie wystarczy tylko kupić parcianą obrożę za piętnaście złotych. Właściciele czworonogów kupują im teraz bardzo drogie obroże skórzane których cena przewyższa dziesięciokrotnie te zrobione z nylonu. Skórzana obroże dla psa bardzo często przyozdabiana jest cyrkoniami co wprawdzie dodaje jej niesamowitego wyglądu ale również jej cena drastycznie idzie w górę.

Dodaj komentarz